Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

Biz buraya ne yazarsak yazalım, müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağımızı biliyoruz, Bu yüzden, ödeme sonrasında da memnun kalmanızı garantilemek için, web hosting hizmetlerimizde iade garantisi veriyoruz.


" Biz. hizmetlerimize çok güveniyoruz. "

Kalite Politikamız

2007 yılından beri, Manisa Bilişim ® Internet Hizmetleri olarak, bütün paylaşımlı sunucularımızı 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyoruz. Böylece, verdiğimiz %99 uptime garantisi gerçekleşir ve siteleriniz sürekli açık kalır. “Sunucu Durumu” sayfamızda da görebileceğiniz gibi,hat grafiklerimizi ve sunucularımızın yük durumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Uptime istatistiklerimize inanmayacak olanlar için, dalında dünya devi olan pingdom.com ile doğrulama yaptırıyoruz. %100 şeffaf davranıyoruz. Kalitemizin sadece kelimelerden ibaret olmadığını, verdiğimiz hizmetten geldiğini bilmenizi sağlıyoruz. İşte bu şeffaflığımızın, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktaki en önemli faktör olduğunu düşünüyoruz. 
 

Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın %95 gibi bir bölümünü yeni sunucu/donanım/yazılım vb.. materyallere yatırıyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmet olarak ödüyoruz. 
 

Biz sadece ticaret yapmıyoruz. Kendimizi, yaptığımız işi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde başka hiçbir yerde bulunmayan, kendi geliştirdiğimiz sistemleri kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, kartlı ödeme sistemleri, SMS sistemleri, VDS kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da yazılım hizmetleri sağlıyoruz. Yazılım geliştirme konusundaki tecrübemizi web hosting hizmetleri ile birleştiriyor, böylece sadece kendimize özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz. 


Mustafa Kemal SERT

CEO / Firma Sahibi

CEO / Firma Sahibi

Yasin Yurtalan

Network , Sunucu Ağ İletişim ve Destek Ekip

Merhaba ben Yasin Yurtalan.Manisa Bilişim® Ekibine 2010 senesinde katıldım. Manisa Bilişim'de Network , Sunucu Ağ İletişim Departman birimde görev yapmaktayım.

Harun EFE

Web Tasarım Uzmanı & Developer

Merhaba ben Harun Efe.Manisa Bilişim'de Web Tasarım Uzmanı & Developer olarak çalışmaktayım. Web Tasarım ,web dizayn ve Developer hizmetleri ile ilgili birimde görev yapmaktayım

Meltem A.

Destek & Satış Departmanı

Merhaba ben Meltem A. Manisa Bilişim'de Destek & Satış Departmanı olarak çalışmaktayım. Destek & Satış Departmanı ile ilgili birimde görev yapmaktayım.

Zeynel Akbaş

Satış Öncesi ve Satış Departmanı Yöneticisi

Merhaba ben Zeynel Akbaş Manisa Bilişim'de Destek & Satış Departmanı olarak çalışmaktayım. Destek & Satış Departmanı ile ilgili birimde görev yapmaktayım.

Değerlerimiz

Sizin için önemli değerli olan herşey bizim hizmet sebebimiz.

Kalite

Her zaman en güncel en yüksek sistemlerle en iyi kalite..

Performans

Performans sunucularımızla Dünya çapında rekabet edebileceğiniz donanımlar.

Uptime

%99,9 uptime diyoruz ve sözümüzün arkasında duruyoruz.

Özellikler

İhtiyacınıza yönelik farklı özellikli sunucular , web hosting , sanal sunucu hizmetleri.

En Uygun Fiyat

Sizleri üzmüyor yüksek fiyat iyidir politikası gütmüyor en iyi donanımları iddia ediyoruz en uygun fiyata biz veriyoruz.

Güvenlik

Sunucularımız 7/24 takip altında olup her hafta otomatik olarak yedek alır.Ayrıca tm IP adreslerimiz Voxility DDOS koruma tünelinden geçtikten sonra,fiziksel Firewall cihazımızdan sunucularımıza ulaşır..

Konumumuz

istanbul silueti hosting