WHM/Sonic, Radyonuzu yönetmenizi kolaylastıran bir arka uç yönetim arayüzüdür..

Bireysel Radyo Hosting Paketleri: Bireysel ve Yerel Radyoların kullanabileceği internet radyo yayın paketleridir. Yüksek AAC Plus(+) yayın kalitesi ve Dijital RT yayın kalitesi ile birlikte mutlimedya DİJİTAL SES kalitesinde En iyi şekilde Yayın yapmanızı sağlayan "Bireysel Radyo Hosting" paketleridir. Hemen Anında Kurulum.


Ücretsiz Radyo Hosting Paketi

...

Radyo 50

3 Aylık
Geçerli

0.00 TL 3 Ay

50 Anlık Dinleyici

Limitsiz Trafik

Yayın Kalitesi:32 KBPS

Oto Dj: Yok

Dj Ekleme: Yok

SamDj, Solea, Uyumluluğu

Yardımcı Programlar

Whmsonic Kontrol Paneli

Whmsonic Demo

Siparis Ver

Radyo İp :yayin.yayindinle.com

Radyo Port :9300

Radyo Şifre :02wsw3qh

Radyo Hosting Nedir..?

Radyo hosting, firmalar tarafından online olarak radyo yayını yapmanızı sağlayan bir hosting türüdür. Özellikle sohbet sitelerinde chat sırasında müzik dinlemek için kullanılmaktadır ki sohbet siteleri için vazgeçilmez bir özelliktir. Dj olmak, insanlara online olarak müzik dinletmek isteyen herkes aylık veya yıllık ödemelerleçok ucuza radyo yayını yapabilmektedir. Elinizde olması gereken tek şey bilgisayarınızda müzik dinlediğiniz bir mp3 programı ve bir mikrofon. Online radyo yayınlarında en çok kullanılan dj programı Nullsoft Winamptır. Winamp içerisine kurulan DSP eklenti sayesinde yayın yapılmaktadır. Eğer daha da profesyonel bir yayın yapmak istiyorsanız 'sam 2-3-4' adı verilen programla kalitenizi daha da artırabilirsiniz.


Radyo Yayını Nasıl Yapılır..?
Radyo yayını ziyaretçilere online olarak müzik dinletmek isteyen herkes aylık veya yıllık ödemelerle çok ucuza radyo yayını yapabilmektedir. Elinizde olması gereken tek şey bilgisayarınızda müzik dinlediğiniz bir mp3 programı ve bir mikrofon. 
Radyo Yayını için Neler Gerekli.?
Online radyo yayınlarında en çok kullanılan dj programı winamp veya Sam programıdır. Winamp içerisine kurulan ufak bir eklenti sayesinde dj yayını yapılmaktadır. Eğer daha da profesyonel bir yapmak istiyorsanız ‘sam’ adı verilen programla kalitenizi daha da artırabilirsiniz. 
Radyo Hosting Auto DJ Nedir.?
Radyo yönetim panelinizde yönetebileceğiniz bu sistemde, belirlediğiniz playlistlerin belirlediğiniz zaman aralıklarında yayına geçmesini sağlayabiliyorsunuz. 
Ücretsiz Radyo Hosting için Bilmeniz Gerekenler..!!!
Her bir kullanıcı bir ücretsiz hizmet den yararlanabilir.
30 Gün içinde radyo bağlantı trafiği sıfır olan hizmetler kalıcı olarak sonlandırılır.
Sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz site adresi ve iletişim adresi geçersiz ise ücretsiz hizmet aktif edilmez.
Aktivikasyonsuz Alınan ücretsiz hizmet 3 Ay için geçerlidir.
Aktivikasyon ile Alınan ücretsiz hizmet 1 yıl için geçerlidir.
Sipariş sonrası ücretsiz hizmet en geç 48 saat içinde onaylanır. Anında onaylanması için 50 TL aktivasyon ücreti ödenmesi gerekmektedir.