8 Ekim 2017 saat 22:00 bakımından Fransa lokasyon sunucularda taşıma ve donanım yükseltmesi yapılacaktır. Yapılacak olan bu CPU/RAM yükseltme işlemiyle bu sunucuda bulunan internet sitelerinin performansının iyileştirilmesi, sunucunun stabilitesinin arttırılması ve kullanılan yazılımların güncellenmesi amaçlanıyor. Bulunduğunuz sunucunun IP adresi bu işlem neticeninde güncellenecek olup, yeni network altyapısıyla temel düzeyde DDOS Saldırı savunması aktifleştirilecektir.


Şayet hosting hesabınızı satın aldığınızda size verilen nameserver adreslerini kullanıyorsanız, rastgele bir işlem yapmanız gerekmiyor.

Şayet bayi hosting kullanıcısıysanız ve hesabınızı kendinize ait özel nameserver adresleriyle kullanıyorsanız, nameserver IP adreslerinizi 8 Ekim 2017 22:00 itibariyle yeni IP adresine yönlendirmeniz gerekmektedir. IP adresi heyetim bitirmeden önce bayi hesabı kullanan müşterilerimize e-mail ile gönderilecektir.


Sunucu ve IP farklığı esnasında web sayfalarınızda rastgele bir kesinti olması planlanmıyor. Ancak IP farklığına güvenerek daha önceki IP adresine yönleneceğiniz için şahsi bilgisayarınızda DNS önbellek temizliği yapmanız gerekebilir.

Konuyla alakalı suallerinizi müşteri oturumunuzdan bize iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

ManisaBilisim.com
https://www.manisabilisim.comSunday, October 8, 2017<< Geri