Mail gönderiken ve mail alırken SSL Sertifika veya GÜVENLİIK uyarısı..

Mail alıp gönderirken güvenlik uyarısı veya SSL sertifika uygunsuzluğu uyarısı alırsanız, sertifikayı kalıcı olarak onaylayın. Dün süresi biten güvenlik sertifikamızın yenisini satın aldık, ancak sertifika  www.manisabilisim.com için olup da,  farklı domainler için kullanırsanız, bu uyarıyı verir, örneğin   ... Devamını Oku »

23rd Sep 2015
SPAM' Mail sorununu kaldırdık!

LINUX barındırmalarımızda SPAM'i neredeyse komple ortadan kaldırdık!

Yeni geliştirdiğimiz yazılımlar, artık eskisinden çok daha akıllı - Spam'leri hemen fark edip size varmadan onları engelliyor!

Sonuç: Neredeyse artık size hiç spam gelmeyecek!

23rd Sep 2015
Güvenlik ve Rahatlık: Web siteleriniz artık kendi FTP kullanıcı adıyla çalışacak

Linux Web barındırmalarında web sunucunun apache olarak çalışması yüzünden, sisteme bir dosya gönderince, veya değiştirince webden, dosyalar sonradan FTP ile silinemez veya nakledilemez oluyordu. Bunu çözmek ve "chmod 777" gibi güvenlik sorunu yaratan uygulamalara son vermek için yeni bir özellik sunuyoruz: web siteleriniz artık ... Devamını Oku »

23rd Sep 2015
SPF Kayıtlarımız güncellendi

Linux barındırmamızdan mail gönderdiğimiz tüm IP ve domainleri içeren SPF kayıtları yeniden güncellendi. Artık SPF hatası yüzünden mailinizin geri dönmemesi lazım.

23rd Sep 2015
Domain fiyatlarımızda kur ayarlaması..

Türkiye'deki en hesaplı domain fiyatlarına sahip olan firmamız, ne yazıkki doların hızlı artışı yüzünden fiyatları buna göre ayarlama yapmak zorunda kalmıştır. Artış doların artışından daha fazla olmamıştır. Anlayışınıza sığınarak saygılar sunarız. 

23rd Sep 2015
Şifremi unuttum linkindeki problem giderilmiştir.

"Şifremi unuttum" seçeneğini tıkladıktan sonra size gelen emaildeki link tıklandığında hata verebiliyordu.
Bu program düzeltilmiştir, ve şifre değiştirme tekrar düzgün çalışmaya başlamıştır. 

23rd Sep 2015