SSL Sertifikaları

Secure your site and add trust & confidence for your visitors

RapidSSL

RapidSSL® Sertifikaları, müşterilerinizin işlemlerini 256 bitlik veri şifreleme ve site kimlik doğrulamasına kadar güvenli hale getirmenize yardımcı olur. Otomatik alan kontrolü doğrulaması ile kayıt yoluyla bir sertifika satın alın ve hız kazanın. En iyisi, SSL sertifikalarımız sektördeki en uygun fiyatlı sertifikalardır. Masraflarımızı düşürmüyor ve tasarrufları size veriyoruz.

RapidSSL Wildcard

RapidSSL® Wildcard Sertifikaları, * .alanadiniz.com'a bir düşük maliyetli SSL sertifikası vererek birden çok alt alana sahip olmanıza yardımcı olur. Müşterilerinizin kişisel verilerini 256-bit şifreleme ile koruyun. Otomatik etki alanı denetimi doğrulaması, site kimlik doğrulamasını bir esinti haline getirir. RapidSSL'de, ihtiyaç duyduğunuz SSL korumasını rekabetçi bir fiyata sunuyoruz.

GeoTrust QuickSSL Premium

Web sitenizi hızlıca güvenli hale getirin. GeoTrust® QuickSSL® Premium sertifikaları, çevrimiçi işlemleri ve uygulamaları SSL ile korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik kimlik doğrulama ve yayınlama işlemi ile, QuickSSL Premium SSL sertifikanızın alınması birkaç dakika alır. Bundan sonra sertifikalarınızı yönetmek ve yenilemek çok kolay. GeoTrust ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz.

GeoTrust True BusinessID

İş sınıfı SSL daha iyi. İşletmeniz için SSL güvenliğini seçme konusunda çok fazla seçeneğiniz var. GeoTrust ile karar vermek kolaydır. GeoTrust® True BusinessID SSL sertifikaları, müşterilerinize sitenizin güvenilir olduğunu ve sertifikalarını güvenilir bir sertifika yetkilisinden almanız için güvenliğini ciddiye aldığınızı bildirir.