01/01/2019 tarihi itibari ile 0232 332 39 37 numaramız ile WhatsApp Müşteri Destek Hizmetimizden istifade edebilirsiniz.

Firma olarak her vakit müşterileri ile Çözüm Odaklı Destek anlayışını benimseyip 2007 seneninden günümüze kadar müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu süreç içerisinde müşterilerimizden gelen geri bildirimleri  daimi dikkate alarak müşterilerimizin uygun gördüğümüz isteklerini sistemimize entegre ettik ve daimi müşterilerimizin yanında durduk. 

Günümüzde artık herkesin kullandığı mobil uygulama olan Whatsappı da sistemimize entegre edilme talepleri gelmekteydi. Müşterilerimizin yoğun isteği üzerine ve her an kendilerinin yanında olduğumuzu hissetmeleri için Whatsapp entegre işlemlerimizi 01/01/2019 tarihinde bitirdik ve sistemimizde tüm kullanıcılarımıza açtık. 

WhatsApp  Destek Hizmetimiz ile nerede olursanız olun bizimle iletişime geçebilir, sual veya meselelerinizi bizlere iletebilir, yeni sipariş kaydı, yenileme işlemlerinizi temsilcimiz aracılığıyla yaptırabilirsiniz.

Güvenlik Asaldır. 

Güvenliğiniz için gerek canlı destek, gerek müşteri hizmetleri numaramız gerekse whatsapp destek hattımızdan gelen isteklerin bazıları için ek güvenlik bilgileri istenilebilir.

 Tuesday, January 1, 2019

<< Geri