Değerli Müşteri ve Ziyaretçilerimiz,

Firmamız 2007 seneninden beri siz değerli müşterilerine Türkiye Hosting firmaları arasında en uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi amaçlamış ve bu doğrultuda takriben 4 yıldır ücretlerine zam yapmamış, her ne kadar piyasaların dalgalanma vaziyetleri olsa da bu vaziyetlere göğüs gererek siz değerli müşterilerimize bu dalgalanmaları sizlere yansıtmamıştır.

Lakin Malum ülkemizde anormal şekilde oluşan döviz kurlarında ki aşırı artış ve dalgalanma nedeni ile donanım, network ürünleri, hat ve enerji fiyatlarımıza yansımış olan artış yüzünden, mevcut ücret tarifelerimizden hizmet sunulması olanaksız hale getirmiştir. 

Bu vaziyetten dolayı 15 Ağustos 2018 tarihinden itibaren firma olarak bir takım ürün ve hizmetlerimizde ücretlerimizde aktüelleme yapmak zorunda kaldık.

Bu ücret aktüellemeleri yaparken, hosting piyasaları kontrol edilerek yeniden sizlere sunucu ve network özelliklerine göre en iyi uygun fiyatlar ile hizmet vermeye önem veriyoruz.Umarım ülkemizde doviz kurları ve ekonomi standart bir düzene erken vakit da girer ve bizde fiyatlarımızda düşüş sağlayabiliriz.

Sual veya meselelerinizde teknik ekbimizinden hiç çekinmeden bilgi/yardım alabilirsiniz.

Bilginize sunarız.

 Friday, December 7, 2018

<< Geri