Değerli Müşterimiz ve Ziyaretçilerimiz.

Firmamız Manisa Bilişim İnternet Hizmetleri olarak 2007 senesinden günümüze kadar hosting sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Son günlerde aniden artan döviz kuru nedeni ile firmamızın döviz kuruna göre satış yaptığı domain, ssl, yurtdışı server hizmetleri ve sunucu lisanslamalarında zorunlu ücret aktüellemesi yapmak zorunda kalmıştır.

Web Hosting paketleri ile beraber Yurtiçi server kiralama ve barındırma hizmetlerinde daha bir fiyat aktüellemesi yapılmamıştır. Zaruri kalmadıkça belirttiğimiz hizmetlerde aktüelleme yapmak istemiyoruz.Ayrı olarak; Sektörel faaliyetlerimiz her ne kadar arka tasarıda dolar ve euro cinsinden döviz kurları ile yapılsa da müşterilerimize Türk Lirası üzerinden hizmet vermeye devam edeceğiz.

Fiyat aktüellemeleri ile ilgili sual veya meseleleriniz olursa muhasebe bölümümüz ile iletişime geçerek hizmet dökümünüzü inceleyebilirsiniz.
Bilhassa belirtiyoruz ki Yurt içi firmamıza ait ürünlerimizde netlikle ücret aktüellemesi yapılmamış ve elimizden geldiği kadar da yeniden sizlere hosting piyasasında en uygun ücretleri vermeye çalışacağız.

Umuyoruz ki Türkiye ekonomimiz bir an önce normale dönmesidir.

Bizi seçenek ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Manisa Bilişim Hosting Hizmetleri
www.manisabilisim.comMonday, December 17, 2018

<< Geri