SSL Sertifikalar

Sitenizi güvenli hale getirin ve ziyaretçilerinize güven ve güven sağlayın

Choose your level of validation

Domain Validation (DV)

Basic Security

Issued in minutes, ideal for blogs, social media & personal websites

Buy

Organization Validation (OV)

Strong business level SSL

Company identity included in certificate, ideal for business websites

Buy

Extended Validation (EV)

Maximum Protection & Trust

Green address bar & company name displayed, ideal for ecommerce

Buy

Not sure? View all certificates

What is SSL?SSL Certificates enable data encryption on the internet and allow data to be transmitted securely from a web server to a browser. With SSL, your website can use the https protocol and will display a padlock in end users web browsers to indicate the connection is secure.

Although all SSL certificates use similar methods to protect and validate your data, the level of trust and assertion they provide varies. Standard SSL (Domain Validated) Certificates are the easiest and most common type of SSL certificate. OV and EV Certificates also authenticate the identity of the company or organization that holds the certificate providing more trust to end users.

EV Certificates offer the highest level of validation and trust, and will show the name of the company or organization in green in the address bar. This is an immediate, visual way that viewers can know that extra steps were taken to confirm the site they’re visiting – which is why most large companies and organizations choose EV certificates.

Browsers are changing, are you prepared?

Web pages not served via HTTPS will be marked ‘not secure’ in Google Chrome and Mozilla Firefox. Could your website be one of them?
As the world's most popular browsers, this will affect nearly 70% of global internet traffic and other browser companies will follow suit.
 • RapidSSL

  RapidSSL® Sertifikaları, müşterilerinizin işlemlerini 256 bitlik veri şifreleme ve site kimlik doğrulamasına kadar güvenli hale getirmenize yardımcı olur. Otomatik alan kontrolü doğrulaması ile kayıt yoluyla bir sertifika satın alın ve hız kazanın. En iyisi, SSL sertifikalarımız sektördeki en uygun fiyatlı sertifikalardır. Masraflarımızı düşürmüyor ve tasarrufları size veriyoruz.

  from
  55,65 TL/yr
  Learn more
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Web sitenizi hızlıca güvenli hale getirin. GeoTrust® QuickSSL® Premium sertifikaları, çevrimiçi işlemleri ve uygulamaları SSL ile korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik kimlik doğrulama ve yayınlama işlemi ile, QuickSSL Premium SSL sertifikanızın alınması birkaç dakika alır. Bundan sonra sertifikalarınızı yönetmek ve yenilemek çok kolay. GeoTrust ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz.

  from
  247,48 TL/yr
  Learn more
 • GeoTrust True BusinessID

  İş sınıfı SSL daha iyi. İşletmeniz için SSL güvenliğini seçme konusunda çok fazla seçeneğiniz var. GeoTrust ile karar vermek kolaydır. GeoTrust® True BusinessID SSL sertifikaları, müşterilerinize sitenizin güvenilir olduğunu ve sertifikalarını güvenilir bir sertifika yetkilisinden almanız için güvenliğini ciddiye aldığınızı bildirir.

  from
  310,24 TL/yr
  Learn more
 • Symantec Secure Site

  Uygun maliyetli koruma ve endüstride güç tanımlama olanağına sahip olun. Güvenlikteki ilk adresten. 256-bit şifrelemeye kadar işlem yapmayan ve / veya dahili sitelerinizi koruyun. Yapman gereken daha fazla harcama yapmadan.

  from
  1.031,38 TL/yr
  Learn more
 • Symantec Secure Site Pro

  Tüm sitenizin güvenliğini ECC şifreleme ve proaktif güvenlik açığı değerlendirmesi ile güçlendirin. Alabileceğiniz en güçlü şifreleme için işlemlerinizi, verilerinizi ve iletişimlerinizi ECC, RSA ve DSA algoritmaları ile koruyun.

  from
  2.506,81 TL/yr
  Learn more
 • GeoTrust True Business ID with EV

  Yeşil adres çubuğuyla güçlü bir güvenlik ifadesi yapın. EV'li GeoTrust® True BusinessID (Genişletilmiş Doğrulama), SSL sertifikaları arasında mevcut olan en üst düzey kimlik doğrulamasını görsel olarak teyit eden birinci sınıf iş güvenliği SSL güvenlik ürünümüzdür. Yeşil çubuk hepsini söylüyor. Web sitesi ziyaretçileri, yüksek güvenlikli tarayıcılarında adres çubuğu yeşile döndüklerinde ve kuruluş alanınız işletme adınızla GeoTrust arasında dönmeye başladıklarında gerçekten fark ederler.

  from
  587,92 TL/yr
  Learn more
 • Symantec Secure Site EV

  Her ziyaretinizin her saniyesinin korunduğunu hatırlatan görsel hatırlatmalarla güvencenizi sitenize ve güvenliğinize ekleyin. Ziyaretçilerinize, işlemlerinin RSA ve DSA algoritmaları ile korunduğuna dair görsel güvence verin. Hepsi tek bir sertifika ile.

  from
  2.625,22 TL/yr
  Learn more
 • Symantec Secure Site Pro EV

  En gelişmiş şifreleme algoritmasını görsel güvence ipuçlarıyla birleştirerek, güven için bir soru sormayın. Müşterilerinizi, 256 bit şifreleme ve 3 algoritma ile koruyun; ayrıca, gerçekten sitenizde olduklarını görsel olarak kanıtlayın.

  from
  3.939,61 TL/yr
  Learn more
 • RapidSSL Wildcard

  RapidSSL® Wildcard Sertifikaları, * .alanadiniz.com'a bir düşük maliyetli SSL sertifikası vererek birden çok alt alana sahip olmanıza yardımcı olur. Müşterilerinizin kişisel verilerini 256-bit şifreleme ile koruyun. Otomatik etki alanı denetimi doğrulaması, site kimlik doğrulamasını bir esinti haline getirir. RapidSSL'de, ihtiyaç duyduğunuz SSL korumasını rekabetçi bir fiyata sunuyoruz.

  from
  466,55 TL/yr
  Learn more
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Sertifika yönetimini, bir Joker sertifika kolaylığıyla basitleştirin. GeoTrust® True BusinessID joker sertifikalar, tek bir sertifikada birden çok alt alana sahip olmanızı sağlar; böylece yönetim süresi ve maliyeti azaltılır. İster şirketinizin ana sayfası veya posta sunucunuzun ana makine adı olsun, hassas bilgilerin korunması sizin amacınızdır - ve bizim de hedefimiz.

  from
  1.377,15 TL/yr
  Learn more

What is an SSL Certificate?

SSL Certificates enable data encryption on the internet and allow data to be transmitted securely from a web server to a browser. With SSL, your website can use the https protocol and will display a padlock in end users web browsers to indicate the connection is secure.

Why do I need an SSL Certificate?

SSL Certificates are an essential part of the internet. They not only encrypt communication between your computer and the server where a website is located, but they also provide verification that a site is what it claims to be.

What are the different types of SSL?

There are 3 different levels of vetting that SSL Certificates are based upon. Domain Validated (DV) , Organization Validated (OV), and Extended Validation (EV). The major difference between the types of certificate relates to the information the Certificate Authority, RapidSSL, GeoTrust and Symantec, requires and validates in order to issue a certificate. The higher levels of certificate require more information, and often is displayed in the browser bar. EV SSL for example turns the browser bar green and displays the organization name to visitors to generate more trust.

We only sell SSL certificates from the most trusted brands in Online Web Security

istanbul silueti hosting